Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NEXT MOVE NIERUCHOMOSCI

ul. Sikorskiego 124/13 Gorzów Wielkopolski

Mapa

602 393...

602 393 030

95 725 25 24

biuro nieczynne: 10:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

nextmovenieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Michał Drwięga

O nas

O nas

Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług, gwarancję bezpieczeństwa przy obsłudze transakcji, profesjonalne usługi, rzetelne doradztwo oraz pełną dyskrecję.

Wykwalifikowana kadra

Poprzez systematyczne pogłębianie wiedzy oraz uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez wykwalifikowanych specjalistów zapewniamy fachową i rzetelną wiedzę. Przywiązujemy szczególną wagę do zdefiniowania potrzeb naszych Klientów i dostosowania ich do prezentowanych nieruchomości.

Kompleksowa obsługa Klienta

Uczestniczymy podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu podpisania umowy dotyczącej konkretnej nieruchomości. Zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną realizowanych transakcji. Pozostajemy również do dyspozycji naszych Klientów podczas podejmowania decyzji kredytowych, przygotowywania projektów aranżacji zewnętrznej i wewnętrznej nieruchomości, zarządzania nieruchomościami.

Strategia

Najważniejszym elementem naszej strategii jest satysfakcja naszych Klientów oraz szacunek dla ich czasu i pieniędzy. Nowym Klientom życzymy, aby także oni znaleźli w nas godnych zaufania partnerów i przekonali się o naszym profesjonalizmie. Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem nieruchomości, ale także odpowiednim doradcą.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

73

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia NEXT MOVE NIERUCHOMOSCI

Filtruj

659 000 zł65 m² 10 138,46 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Wincentego Witosa. To jedna z najbardziej cenionych...

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,77 m² 10 022,12 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzów Wielkopolski. Lokalizacja wyróżnia się...

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48,50 m² 11 030,93 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* oferta bezpośrednia - bez prowizji biuro nieruchomości * kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% duża oszczędność ! ! ! nowe mieszanie, nigdy...

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł176 m² 9 034,09 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Deszczno, gmina Deszczno, w spokojnej i kameralnej okolicy zabudowy jednorodzinnej....

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,50 m² 11 741,18 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Warty. Lokalizacja łączy w sobie...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 800 m2 posadzona na działce o powierzchni 2190 m2 usytuowana w Gorzowa...

Szczegóły ogłoszenia

80,95 zł/m²21 m² 1 700 zł

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn. To jedna z najbardziej rozwiniętych i popularnych części miasta,...

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 039 m² 58,90 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Kłodawa, w gminie Kłodawa. To spokojna i dobrze skomunikowana okolica, która łączy...

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł46,70 m² 7 751,61 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na popularnym osiedlu Górczyn jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gorzowa. W pobliżu dostępna jest...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł460 m² 2 717,39 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Strzelcach Krajeńskich, w powiecie strzelecko - drezdeneckim, w spokojnej i zacisznej okolicy...

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł750 m² 19,33 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa Z częścią biurową idealna pod każdy rodzaj działalności lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzów Wielkopolski,...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł74,10 m² 7 004,05 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski Śródmieście, na prestiżowym osiedlu Rezydencja przy Młynie przy ulicy Wyszyńskiego....

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł72,70 m² 5 295,74 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Skwierzynie, w spokojnej i dobrze rozwiniętej części miasta. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do...

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal zlokalizowany jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego przy jednej z głównych ulic miasta, w miejscu o dużym natężeniu...

Szczegóły ogłoszenia

142 832 zł1 808 m² 79 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km...

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Zakanale spokojnej i zielonej części miasta. Okolica...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 083 m²

Szukasz nieruchomości z dużą działką, zabudowaniami i ogromnym potencjałem aranżacyjnym ? Ta oferta może Cię zainteresować ! Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,50 m² 6 470,59 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszica. To jedna z bardziej...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe - ogródkiem - miejsce postojowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,41 m² 7 586,07 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 51,41 m . Lokal jest po kapitalnym remoncie,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł124,01 m² 5 604,39 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 124,01 m2 posadowiony na działce o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł145 m² 6 551,72 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym Osiedle Górczyn. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury...

Szczegóły ogłoszenia

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Centrum Gorzowa Wielkopolskiego lokal usytuowany na parterze nowoczesnego kompleksu handlowo - usługowego. Doskonała ekspozycja oraz położenie...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Lokalizacja zapewnia...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł106 m² 3 386,79 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica, z dogodnym dostępem do głównych dróg oraz infrastruktury...

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną...

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł210 m² 3 709,52 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:193 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, w gminie Kłodawa, oddalonej o około 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego....

Szczegóły ogłoszenia

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Zawarcie to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego. Lokal znajduje się na parterze zmodernizowanego budynku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł169,20 m² 3 516,55 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 169,20 m2 posadowiony na działce o powierzchni 325...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica jednej z najlepiej rozwiniętych i najbardziej cenionych...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Górczyn. Jest to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To dobrze skomunikowana część miasta, w pobliżu...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,15 m² 9 037,37 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komfortowo wyposażone mieszkanie usytuowane na poziomie II piętra IV kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, oddanego do użytku...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł101 m² 5 930,69 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o pow. 101 m2 położony na poziomie parteru w II kondygnacyjnym budynku mieszkalnym zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 258 m² 103,34 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Działka położona jest w Skwierzynie, w powiecie międzyrzeckim, w odległości ok. 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu...

Szczegóły ogłoszenia

83 819 zł1 061 m² 79 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 200 m² 71,19 zł/m²

Michał Drwięga

Michał Drwięga

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Łagodzin, w gminie Deszczno, w odległości ok. 8 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij